Sesje zdjęciowe rodzinne

I tu się zaczyna najbardziej szalona część mojej pracy. Spotkania na sesji rodzinnej nigdy nie są stateczne czy spokojne, ale drodzy Rodzice przyznacie sami, że Szkraby niekoniecznie lubią stać w miejscu… 😉

Wiem, że największą radością dla dorastających Dzieci jest eksplorowanie i poznawanie. Nowe kolory, nowe barwy, nowe miejsca, nowe przedmioty. To wszystko jest tak cudowne bo dla Maluchów najbardziej liczy się TU i TERAZ. Podczas rodzinnego pleneru biegamy, wygłupiamy się, bawimy, chowamy i to właśnie powoduje eksplozję uśmiechu, radości i szczęścia u moich małych modeli. Chcę aby Wasz czas spędzony razem był jak najbardziej wartościowy, wspólny i wypełniony czystą przyjemnością. Kadry jakie powstają są spontaniczne, wesołe i kolorowe od uśmiechu.

Wolicie las czy łąkę? Kwiaty czy trawy? A może plażę, wodę i wspólne budowanie zamków z piasku? Obawiacie się pogody, temperatury czy deszczu? Nie ma problemu-możemy spotkać się zarówno w Waszym domu lub w moim studio.

Porozmawiajmy o szczegółach (kontakt) i wspólnie ustalmy plan na zatrzymanie Waszych wspomnień w moich kadrach 🙂

Oferta:

10 zdjęć/450zł

20 zdjęć/650zł

35 zdjęć/850zł

Po wykonanej sesji, w ciągu 10 dni roboczych przedstawiam Wam jej pierwsze efekty. Spośród całej puli zdjęć wybieracie tyle kadrów ile stanowi wybrany przez Was wcześniej pakiet.

Spodobała Wam się większa ilość zdjęć niż zakładaliście? Nie ma sprawy-dodatkowe kadry to koszt 30zł/1szt.

Gdy wybierzecie Wasze ulubione zdjęcia dopracowuję je i przystosowuję pod wydruk. Wybrane ujęcia oddaję w formie galerii online (do pobrania) oraz wydruków w rozmiarze 15×23 na najpiękniejszym, jedwabnym papierze, który możecie przeglądać setki razy gdyż nie pozostawicie na nim żadnych śladów 😉

Cena zawiera: czas fotografa na przygotowanie, wykonanie i obróbkę sesji, ewentualną możliwość skorzystania z mobilnej garderoby i/lub akcesoriów dla Dzieci, dojazd na sesję (na terenie Lublina i okolic bez dodatkowych kosztów), dostarczenie Klientowi zdjęć w formie cyfrowej (do pobrania) oraz w formie papierowej (odbitki w rozmiarze 15×23, papier jedwabny), opłaty za legalne prowadzenie działalności gospodarczej, wysyłkę zdjęć paczkomatem.

Cena nie zawiera archwizacji zdjęć-Klient jest zobowiązany do pobrania i zabezpieczenia plików.

Przewiń do góry