Sesje zdjęciowe noworodkowe

Kocham maluszki, a one… kochają mnie 🙂

Kilkaset godzin spędzonych z najmniejszymi nauczył mnie, że sukcesem sesji noworodkowej jest pozwolenie Dziecku bycia… Dzieckiem. Małe Fasolki przychodzą na świat a naszym zadaniem jest pokazać im od początku, iż jest on pełny ciepła, troski i miłości. Tak też jest podczas sesji noworodkowej. Daję Wam i Waszemu Dziecku czas na przytulenie, karmienie, współdziałam z potrzebami Waszego Maleństwa i zawsze na nie natychmiastowo odpowiadam. Z czułością ale i pewnością ruchów zajmuję się Noworodkiem i Wami.

Zapraszam Was do swojej przestrzeni, którą wypełnia przyjemnie ciepła temperatura, przygaszone światło i relaks wręcz zawieszony powietrzu 🙂 Wszystko po to aby Wam – Rodzicom dać moment zatrzymania a Maluszkowi przypomnieć najbardziej bezpieczny okres w jego życiu kiedy jeszcze znajdował się pod sercem Mamy.

Podczas naszego spotkania możemy wykonać kadry, na których Dziecko jest otulone miękkimi kocykami wśród malutkich drewnianych, naturalnych łóżeczek, kolebeczek, leżaczków czy koszyczków lub fotografie Dzidziusia w Waszych ramionach, dłoniach, miękkich pieleszach.

A może marzy Wam się połączenie tych dwóch lub wolicie spotkać się w otoczeniu własnego domu? Nie ma problemu – zrobię wszystko aby spełnić Wasze marzenia o pierwszych obrazkach Dziecka, porozmawiajmy o tym (kontakt) i wspólnie ustalimy plan Waszej sesji.

Oferta:

10 zdjęć/450zł

20 zdjęć/650zł

30 zdjęć/850zł

Po wykonanej sesji, w ciągu 10 dni roboczych przedstawiam Wam jej pierwsze efekty. Spośród całej puli zdjęć wybieracie tyle kadrów ile stanowi wybrany przez Was wcześniej pakiet.

Spodobała Wam się większa ilość zdjęć niż zakładaliście? Nie ma sprawy – dodatkowe kadry to koszt 30zł/1szt.

Gdy wybierzecie Wasze ulubione zdjęcia dopracowuję je i przystosowuję pod wydruk. Wybrane ujęcia oddaję w formie galerii online (do pobrania) oraz wydruków w rozmiarze 15×23 na najpiękniejszym, jedwabnym papierze, który możecie przeglądać setki razy gdyż nie pozostawicie na nim żadnych śladów 😉

Przewiń do góry