Sesje zdjęciowe ciążowe

Kobiety w ciąży są dla mnie fascynujące. Niesamowite jak jedno ciało może dzielić w sobie tyle przeciwstawnych treści. Kiedy indziej, niż gdy w momencie noszenia Dziecka pod sercem, Kobieta jest jednocześnie tak silna a tak delikatna, tak mocna a tak eteryczna, tak skupiona a jednocześnie powabna. Wszystko to w Was drogie Kobiety widzę i czuję.

Wszystko to chce abyście i Wy zobaczyły poprzez nasze spotkanie a następnie poczuły poprzez kadry jakie powstaną. Kadry trzymane w rękach, przeglądane setki razy, gładzone dłońmi po jedwabnym papierze.

Podczas sesji nigdy nie jesteście same, jestem z Wami.

Podpowiadam, podtrzymuje i jestem obok, choć chwilami staram się działać tak jakby mnie nie było aby dać Waszej Rodzinie przestrzeń na rozwinięcie swoich najgłębszych odczuć.

Chciała bym aby nasz wspólnie spędzony czas przyniósł moment zatrzymania, głębokiego oddechu, odpoczynku od często ciężkich chwil.

Sprawiam, iż ten krótki ale jak ważny czas dziewięciu miesięcy zostaje zapamiętany z uczuciem ciepła, dumy i sentymentem.

Zapraszam na sesje ciążowe. Nie martw się ubiorem czy przygotowaniem, to wszystko czeka na Ciebie wraz z moimi zdjęciami 🙂

Oferta:

10 zdjęć/450zł

20 zdjęć/650zł

30 zdjęć/850zł

Po wykonanej sesji, w ciągu 10 dni roboczych przedstawiam Wam jej pierwsze efekty. Spośród całej puli zdjęć wybieracie tyle kadrów ile stanowi wybrany przez Was wcześniej pakiet.

Spodobała Wam się większa ilość zdjęć niż zakładaliście? Nie ma sprawy-dodatkowe kadry to koszt 30zł/1szt.

Gdy wybierzecie Wasze ulubione zdjęcia dopracowuję je i przystosowuję pod wydruk. Wybrane ujęcia oddaję w formie galerii online (do pobrania) oraz wydruków w rozmiarze 15×23 na najpiękniejszym, jedwabnym papierze, który możecie przeglądać setki razy gdyż nie pozostawicie na nim żadnych śladów 😉

Przewiń do góry